Сальник — ущільнювальний пристрій, який застосовується в рухомих і нерухомих з’єднаннях різноманітних пристроїв і механізмів. Основне їхнє завдання — створити герметичність і не допустити проникнення робочого середовища за межі корпусу обладнання. При виборі сальникового ущільнення має значення його конструкція, матеріал набивання і штока (шпинделя), розмір сальникової камери і деякі інші моменти.

Залежно від умов експлуатації сальники виготовляють з шнура або азбестових кілець з графітової просоченням, фторопласту, гуми та інших матеріалів. Зустрічаються також армовані сальники і манжети.

Класифікуються сальники на однобортні (без пильовика) і двухбортні (з пильовиком). Останні не тільки перешкоджають витіканню ущільнюваного середовища, але і забезпечують захист від проникнення пилу в корпус устаткування.

Сальники, в порівнянні з іншими ущільненнями, мають просту конструкцію, забезпечують хорошу герметичність. В них малі габарити і маса, при цьому вони надійні, легко монтуються і коштують недорого. При цьому сальники дозволяють подовжити термін служби підшипника у вузлі.

«КЕЙБІ» пропонує сальникові ущільнення високої якості від відомих виробників, в тому числі ERIKS, EXL, NAK, NBM, SUPTEX, БЦ (ІНТЕР-ГТВ). Доступні найрізноманітніші розміри і типи виконання.

Якщо зацікавив товар, залиште свої дані, і ми передзвонимо Вам!

© КЕЙБІ 2021

Log in with your credentials

Forgot your details?