Стопорні кільця — виробляються з нержавійки або вуглецевої пружинної сталі. Це незамкнуті кільця, призначені для фіксації окремих компонентів або механічних вузлів в отворі або на валу. Їх широко застосовують для закріплення підшипників, фіксації осей, важелів і тяг. За методом закріплення стопорні кільця ділять на зовнішні для фіксації деталі на валу, і внутрішні для монтажу механізмів в отворі. За формою на концентричні і ексцентричні. Перетин, найчастіше, прямокутний, хоча вони можуть виготовлятися також з круглого або овального дроту.

Монтуються стопорні кільця в спеціальні канавки (пазу, проточки) — таким чином, щоб виступаюча частина функціонувала як «плече», фіксуючи деталь на монтажному місці.

Залежно від середовища можуть застосовуватися кільця з антикорозійним покриттям — оцинковані, кадмовані, фосфатовані тощо.

Застосування стопорних кілець забезпечує довговічність вузлів і механізмів навіть при безперервній роботі. При необхідності, в разі ремонту або обслуговання пристрою, вони легко демонтуються за допомогою особливих щипців — знімача.

Замовити стопорні кільця, а також стяжніі і закріплюючі втулки ви можете, зв’язавшись з нами за вказаним на сайті телефоном.

Якщо зацікавив товар, залиште свої дані, і ми передзвонимо Вам!

© КЕЙБІ 2021

Log in with your credentials

Forgot your details?