Привідні ремені — це деталь пасової передачі, яка є фрагментом механізму, вузла або машини і служить для передачі обертаючого моменту за рахунок тертя або зачеплення в зубчастих ременях.

Класифікуються привідні ремені за способом передачі механічної енергії (зачеплення або тертя), по типу самого ременя (плоскі, клинові, в тому числі варіаторні, вентиляторні, багатострумкові; полукліні, зубчасті, тягові, конвеєрні (транспортувальні), круглі (пассіки), протяжні) .

Виробляються ремені з різноманітних видів синтетичних каучуків і поліуретану. В якості силових елементів корду в них застосовують тканини, тканинні і поліефірні шнури, кевлар, сталь тощо.

Застосовуються найчастіше як деталь приводу компресорів сільгоспмашин, промислового і вентиляційного устаткування, верстатів, в автомобілях, автобусах, комбайнах, снігоходах, тракторах, косарках, екструдерах, будівельних насосах, транспортерах, грунтоущільнивачах, в побутовій техніці та інших механізмах.

У «КЕЙБІ» ви завжди можете замовити будь-які привідні ремені і ланцюги, а також гумові ущільнювачі від найбільш відомих і надійних виробників — TOYOPOWER, Optibelt, BASIS, CARLISLE, EXCELLENT, Megadyne, PIX, БЦ (ІНТЕР-ГТВ), СЗРТ ВАТ та ін. Звертайтеся, будемо раді співпраці!

Якщо зацікавив товар, залиште свої дані, і ми передзвонимо Вам!

© КЕЙБІ 2021

Log in with your credentials

Forgot your details?