Підшипник — збірна деталь, яка є фрагментом опори і підтримує вал, вісь або іншу рухливу конструкцію. Його завдання —забезпечити обертання, кочення або лінійне переміщення з мінімальним опором, передати навантаження від рухомого вузла на інші фрагменти конструкції.

У світі налічується понад 100 000 найменувань і модифікацій підшипників, а виробництвом цієї продукції займається близько 1000 заводів і підприємств під різними торговими марками.

Підшипниковівузли, як і будь-яка деталь, періодично виходять з ладу і вимагають заміни. У більшості випадків це відбувається після вироблення вузлом свого ресурсу. Однак нерідко підшипники ламаються і раніше. Серед основних причин:

  • неправильний монтаж — 16%;
  • недостатня або неправильне змащування — 36%;
  • забруднення — 14%;
  • втома — 34%.

«КЕЙБІ» пропонує своїм клієнтам будь-яку підшипникову продукцію в цікавій для вас ціновій та якісній категорії. Готові поставити вам:

1. Підшипники кочення.

Це можуть бути кулькові або роликові; одно-, дво- і багаторядні; сталеві або гібридні; радіальні, упорні, лінійні та інші підшипники кочення.

2. Підшипники ковзання.

Одно- або багатоповерхневі, зі зміщенням поверхонь; радіальні, осьові, радіально-упорні; роз’ємні, нероз’ємні і вбудовані; закриті з однієї або з двох сторін, нерегульовані і регульовані, будь-які інші, необхідні вам.

Вибирайте і замовляйте підшипники для промисловості і агротехніки оптом, з доставкою в будь-який регіон України. Отримати вичерпну консультацію по ідентифікації, вибору товару та з інших питань, а також оформити замовлення ви можете у наших менеджерів

Ми співпрацюємо з кращими виробниками України і всього світу, і пропонуємо найсучасніші рішення в даній області. Звертайтеся!

Якщо зацікавив товар, залиште свої дані, і ми передзвонимо Вам!

© КЕЙБІ 2021

Log in with your credentials

Forgot your details?