Приватне підприємство «КЕЙБІ» було засноване в липні 2000 року, взявши курс на комплексне забезпечення підприємств-партнерів підшипниками, сальниками, манжетами (в тому числі і армованими), стопорними кільцями, ланцюгами і ременями приводу, мастильними матеріалами та іншими комплектуючими для промисловості і сільського господарства. Орієнтуючись на запити сучасного українського ринку і зростаючу кількість клієнтів, підприємство до кінця 2016 року розширило асортимент пропонованих товарів до 4500 найменувань.

«КЕЙБІ» підприємство, що динамічно розвивається і прогресує, має сильну команду, яка завжди працює на результат. Наше кредо: індивідуальний підхід до кожного клієнта і максимально повне задоволення всіх ваших запитів. При цьому ми гарантуємо поставки тільки високоякісних комплектуючих з чітким дотриманням термінів і привабливими цінами. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені — ми виконаємо будь-який заказ, незалежно від його складності, адже «КЕЙБІ» сьогодні один з провідних у своїй сфері постачальників. Ми знаємо ваші потреби, постійно вивчаємо ринок і оперативно реагуємо на всі його потреби.

В рамках персонального підходу до кожного клієнта діє система лояльності, яка дозволить постійним клієнтам додатково заощадити і придбати комплектуючі з максимальною вигодою.

ПЕРЕВАГИ

Індивідуальний підхід до кожного клієнта: вислухаємо, проконсультуємо, допоможемо з ідентифікацією і вибором, запропонуємо вигідні умови покупки і доставки.

Широкий, мультибрендовий асортимент комплектуючих як в наявності так і під замовлення. 4500 найменувань пропонованих товарів від будь-якого виробника в Україні та за її межами.

Орієнтованість підприємства на довгу співпрацю. Ми цінуємо своїх клієнтів і завжди готові запропонувати комплексне довгострокове обслуговування і найбільш вигідні умови співпраці.

17

РОКІВ НА
РИНКУ

4500

АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ
НА СКЛАДІ ТА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

100

КІЛЬКІСТЬ
ПАРТНЕРІВ

50

КІЛЬКІСТЬ
БРЕНДІВ

15

НАПРЯМІВ
РОБОТИ

32

ПОСТАЧАЛЬНИКИ
З РІЗНИХ КРАЇН

© КЕЙБІ 2021

Log in with your credentials

Forgot your details?